Dzień  Dobry ?

05 kwietnia 2020

Dzień dobry?

 

Jeśli czytasz ten wstęp do naszego bloga to znaczy, że udało się nam zaciekawić Cię tematyką, której będzie on poświęcony. Poprzez szerzenie wiedzy, przedstawianie ciekawych narzędzi biznesowych, chcemy skupić wokół siebie aktywnie działających przedsiębiorców i firmy. Tak też zdefiniowaliśmy tytuł naszej inicjatywy PLATFORMA DLA AKTYWNYCH FIRM i z taką misją będziemy się mierzyć w przyszłości.

 

Będziemy wspierać w osiąganiu CELÓW BIZNESOWYCH. Podpowiemy jak budować wizerunek firmy poprzez narzędzia marketingu bezpośredniego i wizualnego. Wskażemy jak zabezpieczyć firmę w działaniach rynkowych. Będziemy szkolić i motywować do działania pokazując przykłady realnych rozwiązań i licznych sukcesów biznesowych.

 

Działamy z odważnymi, aktywnymi i zaangażowanymi firmami i do tego grona chcemy Ciebie i Twoją firmę zaprosić. Liczymy, że budując szeroko rozumianą świadomość biznesową każdy dzień zawodowy będzie dobry. Zapraszamy zatem do podjęcia razem z nami tego wyzwania.

 

Zespół Move-You

 

05 kwietnia 2020
  Nasze logotypy cechują się prostotą. Chcemy aby zapadały w pamięć, aby były atrakcyjne wizualnie. Zależy nam przede wszystkim by były one spójne z charakterem i misją przyjmowaną przez firmę. Logotyp
05 kwietnia 2020
Dzień dobry? Jeśli czytasz ten wstęp do naszego bloga to znaczy, że udało się nam zaciekawić Cię tematyką, której będzie on poświęcony. Poprzez szerzenie wiedzy, przedstawianie ciekawych narzędzi biznesowych, chcemy

Lista artykułów

Numer kontaktowy:
Tematyka:
e-mail (opcjonalnie) :
Treść wiadomości (opcjonalnie) :
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zamknij

Platforma dla aktywnych firm

Platforma dla aktywnych firm

Autor:

 

Zespół Move - You

ul/Górnych Wałów 52/4

44-100. Gliwice

 

mail: biuro@move-you.pl

tel. +48 790208553

© Copyright 2019-2020 Move-You Dawid Trochimiuk