mail: kontakt@lawlabel.pl

  • Zaprzyjaźnić się z prawem.
  • Określić rolę przepisów w  działalności Waszych Firm.
  • Przedstawić ciekawe rozwiązania prawne przydatne na co dzień.
  • Przedstawić sposób działania. by uniknąć sporów i konfliktów w biznesie.
  • Zabezpieczyć Firmę na przyszłość.
  • Dostosować regulacje w Firmie do zmieniających się przepisów.
  • Nie zapomnieć o obowiązkach Firm nałożonych prawem.
  • Ustalić co w Prawie "piszczy"

Law Label to nowoczesna platforma prawna dedykowana aktywnym Przedsiębiorcom, którzy nie boją się nowych wyzwań i dążą do rozwoju własnych Firm.

Co chcemy wspólnie osiągnąć:

 

Nadzór  merytoryczny:

Katarzyna Tomczak Trochimiuk

Adwokat, Politolog

Właściciel Kancelarii Adwokackiej

Chętnie podzielimy się naszymi przemyśleniami w kwestiach zaproponowanych przez Państwa. Pomysły na kolejne tematy prosimy przesyłać na adres mailowy:

 

Prowadząc Firmę, czy to w formie spółki, czy działalności gospodarczej, nie dasz rady, by stać się ekspertem we wszystkich dziedzinach prawa. Poza tym w takiej sytuacji Twoja energia zostałaby głównie skonsumowana na czytaniu ustaw oraz śledzeniu ich zmian. A gdzie znaleźć czas na inne aktywności biznesowe? Przedsiębiorco - masz przecież skupić się na działaniu i rozwijaniu własnej Firmy oraz pozyskaniu nowych kontrahentów.
 

Law Label to portal, który wspomoże Twoją Firmę pod względem prawnym.  Znajdziesz tu ciekawe artykuły, zawierające stosowne informacje oraz analizę prawną przeprowadzoną przez naszego Eksperta. Przeprowadzimy się Cię przez gąszcz przepisów i wyjaśnimy w sposób czytelny oraz zrozumiały zawiłości prawne.  Poinformujemy Cię o nowinkach prawnych – co się zmienia, a co wchodzi w życie. Z nami nie zapomnisz o obowiązujących terminach.

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o zmianach regulacji prawnych dotyczących Twojej branży – zwróć się do Nas, a dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. Z Nami – jako Przedsiębiorca –  poczujesz się bezpiecznie.


W gąszczu przepisów gubi się niejeden „Kowalski”, a co dopiero mają powiedzieć osoby prowadzące własne Firmy, mniejsze lub większe, na które czyhają liczne pułapki w zakresie różnych dziedzin prawa, regulacji, nie tylko podatkowych, kodeksu spółek handlowych, ale i związanych z zatrudnianiem pracowników, jak i dotyczących specyfiki ich działalności i branży.

Poproś o ofertę

Blog

Nasze cele

Bądź z nami, a będziesz na bieżąco i nie zgubisz się w gąszczu przepisów.
Z pomocą naszego Prawnika opracujemy dla Ciebie stosowne dokumenty niezbędne dla Twojej działalności. Nie musisz już ślęczeć nad konstruowaniem zapisów umowy, czy pism – zapewnimy Ci stałą obsługę zarówno pod względem organizacyjnym, jak i prawnym.

mail: kontakt@lawlabel.pl

tel: 790 208 553

Numer kontaktowy:
Tematyka:
e-mail (opcjonalnie) :
Treść wiadomości (opcjonalnie) :
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zamknij

Platforma dla aktywnych firm

Platforma dla aktywnych firm

ul/Górnych Wałów 52/4

44-100. Gliwice

 

mail: biuro@move-you.pl

tel. +48 790208553

© Copyright 2019-2020 Move-You Dawid Trochimiuk