Działamy pasją.

Dbamy o pozytywne relacje.

Doradzamy i pomagamy osiągać cele biznesowe.

1

 

2

 

Weryfikacja projektów i reorganizacja działań

Uruchamianie nowych projektów

Nasze działania to:

Chętnie spotkamy się z osobami inwestującymi

w przyszłość swojej Firmy, niezależnie od przeciwności.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, omówienia Państwa celów.

Na podstawie analizy potrzeb przygotujemy plan szkoleń wraz z wyceną usługi.

 

mail: biuro@move-you.pl

tel. +48 790208553

Gdy Firma planuje uruchomienie nowego projektu i potrzebuje najlepszych kompetencji do organizacji i przeprowadzenia takiego projektu wkraczamy do akcji. Wiemy, że w tak ważnych zadaniach potrzebne jest wsparcie organizacyjne, zarządcze do skutecznego i pewnego przeprowadzenia działań poparte doświadczeniem biznesowym. Jesteśmy tam, gdzie potrzebne jest wsparcie zaufanego Partnera.

 

Od Klienta zależy czy prowadzimy dany projekt, czy pomagamy w osiągnięciu celu. Możemy się podjąć samodzielnych działań lub stworzyć zespół roboczy. Ważny jest cel i zdefiniowane warunki działania.

Uznaliśmy, że u podłoża sukcesów zawodowych leży  motywacja do działań i determinacja.

W nagłej niespodziewanej sytuacji lub w obliczu niepowodzenia udzielamy niezbędnego wsparcia. W szczególności tam, gdzie potrzebni są liderowie do przejęcia kontroli  lub nadzoru nad realizowanym projektem Niezależnie czy jest to sytuacja kryzysowa w firmie czy też inn lub też gdy potrzebny jest audyt przystępujemy do działań aby dojść do celu. Zyski dla firmy są przewidywalne i namacalne.

 

Może się okazać, że przyjęte założenia są błędne, brakuje kompetencji w zespole lub nastąpiły wcześniej nieprzewidziane okoliczności. W takiej sytuacji dokonujemy przeglądu projektu i jego reorganizacja.

Zarządzamy projektami.

Uruchamiamy, weryfikujemy

i reorganizujemy.

 

Nie bój się dużego kroku.

Nie pokonasz przepaści

dwoma małymi.

 

[David Lloyd George]

Jesteśmy gotowi wesprzeć naszymi kompetencjami nowe projekty. W ramach outsourcingu pomagamy wypełnić lukę kadrową w rozwijających się firmach i przedsiębiorstwach.

 

Dajemy możliwość skutecznych wdrożeń, szerszych perspektyw oraz komfort dla kadry zarządzającej / właścicieli / udziałowców..

"Prowadząc liczne aktywności zawodowe, jak i obserwując najbliższe mi otoczenie zauważyłem, jak wiele osób potrzebuje wsparcia w zarządzaniu projektami. Były to zarówno drobne projekty, które trzeba było wykonać w krótkim czasie, jak i poważne działania reorganizacyjne w firmach o potencjalnie stabilnej pozycji. Szczególnie ważne dla tych firm było znalezienie zaufanego, podkreślam zaufanego Partnera do pomocy. Brak wsparcia natomiast skutkował niejednokrotnie zmniejszeniem wymiaru projektu, utratę kontroli nad zadaniami, rozmyciem celu dziania ale też w skrajnym przypadku istotnymi trudnościami dla firmy. Jako firma, dysponując odpowiednim doświadczeniem możemy przyśpieszyć działania, poprawić rentowność i skuteczność ale przede wszystkim wykonać krok naprzód. Nie bez powodu nasz portal jest dedykowany dla aktywnych firm. Zapraszam zatem do konsultacji i ukształtowania modelu współpracy".

Dawid Trochimiuk

Przedsiębiorca, Menadżer

Założyciel Move-You,

Założyciel i Prezes Lotus Group

Numer kontaktowy:
Tematyka:
e-mail (opcjonalnie) :
Treść wiadomości (opcjonalnie) :
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zamknij

Platforma dla aktywnych firm

Platforma dla aktywnych firm

ul/Górnych Wałów 52/4

44-100. Gliwice

 

mail: biuro@move-you.pl

tel. +48 790208553

© Copyright 2019-2020 Move-You Dawid Trochimiuk